- 00:00
- 00:15
- 00:30
- 00:45
- 01:00
- 01:15
- 01:30
- 01:45
- 02:00
- 02:15
- 02:30
- 02:45
- 03:00
- 03:15
- 03:30
- 03:45
- 04:00
- 04:15
- 04:30
- 04:45
- 05:00
- 05:15
- 05:30
- 05:45
- 06:00
- 06:15
- 06:30
- 06:45
- 07:00
- 07:15
- 07:30
- 07:45
- 08:00
- 08:15
- 08:30
- 08:45
- 09:00
- 09:15
- 09:30
- 09:45
- 10:00
- 10:15
- 10:30
- 10:45
- 11:00
- 11:15
- 11:30
- 11:45
- 12:00
- 12:15
- 12:30
- 12:45
- 13:00
- 13:15
- 13:30
- 13:45
- 14:00
- 14:15
- 14:30
- 14:45
- 15:00
- 15:15
- 15:30
- 15:45
- 16:00
- 16:15
- 16:30
- 16:45
- 17:00
- 17:15
- 17:30
- 17:45
- 18:00
- 18:15
- 18:30
- 18:45
- 19:00
- 19:15
- 19:30
- 19:45
- 20:00
- 20:15
- 20:30
- 20:45
- 21:00
- 21:15
- 21:30
- 21:45
- 22:00
- 22:15
- 22:30
- 22:45
- 23:00
- 23:15
- 23:30
- 23:45
- 00:40 Закон и ред: Специални разследвания
- 01:40 Ослепително слънце
- 02:10 Преди обед
- 04:10 bTV разказва
- 04:40 Ослепително слънце
- 05:10 Мистър Пибоди и Шърман
- 06:00 Тази сутрин
- 09:30 Преди обед
- 12:00 – bTV Новините – обедна емисия
- 12:30 Комиците и приятели
- 13:30 Златно момче
- 15:00 Бараж
- 16:00 Скъпа мамо
- 17:00 – bTV Новините
- 17:20 Лице в лице
- 18:00 Стани богат
- 19:00 – bTV Новините – централна емисия
- 20:00 Dancing Stars
- 23:00 – bTV Новините – късна емисия
- 23:30 Под прикритие
- 00:00 Шантава седмица
- 02:00 Безкрайна фиеста
- 03:30 Алф
- 04:30 Комиците
- 05:00 Безкрайна фиеста
- 06:00 Безкрайна фиеста
- 07:30 Тролчета: Купонът продължава
- 08:30 Алф
- 09:30 Комиците и приятели
- 10:00 Приключението любов
- 12:00 Двама мъже и половина
- 13:00 Новите съседи
- 14:30 Какво ще кажат хората
- 16:00 По средата
- 17:00 Шоуто на Николаос Цитиридис
- 17:30 Комиците и приятели
- 18:00 Новите съседи
- 19:30 Фитнес
- 20:00 Разделени заедно
- 21:00 По средата
- 22:00 Двама мъже и половина
- 23:00 Какво ще кажат хората
- 00:30 Последното кралство
- 01:30 Монк
- 02:30 Опасни улици
- 03:15 Блудният син
- 04:00 Убийството
- 05:00 Пениуърт
- 06:00 Турбо
- 07:00 Турбо
- 08:00 Пениуърт
- 09:00 Убийството
- 10:00 Блудният син
- 11:00 Монк
- 12:00 Опасни улици
- 13:00 300
- 15:00 Пениуърт
- 16:00 Убийството
- 17:00 Опасни улици
- 18:00 Монк
- 19:00 Връзка с отвъдното
- 20:00 Свръхестествени имоти
- 21:00 Последното кралство
- 22:00 Детектив Найт: Измамник
- 00:00 Имението Даунтън
- 01:00 Пантанал
- 02:00 Под звездите на Върмонт
- 03:30 Обещание
- 04:20 Сестра Бети
- 05:00 Майчина любов
- 06:00 Добре дошли във фермата
- 06:30 Дизайнерски кътчета
- 07:00 Опасно изкушение
- 08:00 Обещание
- 09:00 Златно момче
- 10:30 Опасни улици
- 11:30 Господин Кралица
- 13:00 Доброта
- 14:00 Пантанал
- 15:00 Възхитителни градини
- 16:00 Сестра Бети
- 17:00 Майчина любов
- 18:00 Пантанал
- 19:00 Опасни улици
- 20:00 Златно момче
- 21:30 Доброта
- 22:30 Господин Кралица
- 01:00 – Португалска лига /п./
- 05:00 Дивата муха
- 06:00 Великите спортни постижения през последния век
- 08:00 – Шотландия: Висша лига: Рейнджърс – Килмарнък, 35.кр
- 10:00 – Италия, Серия А: Монца – Лацио, 35.кр
- 12:00 – Италия, Серия А: Удинезе – Наполи, 35.кр
- 14:00 – Португалска лига: Спортинг Лисабон – Портимонензе, 32.кр
- 16:00 – Португалска лига: Шавеш – Порто, 32.кр
- 18:00 – Португалска лига: Фамаликао – Бенфика, 32.кр
- 20:00 – УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
- 21:00 – Португалска лига – обзор 32.кр
- 22:00 – Бойни вечери: UFC