Кеч играта на bTV Comedy приключи. Предстои най-приятният момент – раздаването на наградите! Петимата щастливци вече са изтеглени и е само въпрос на време с тях да се свърже наш представител.
Първата награда - фотоапарат Vivitar 8400 waterproof 8 mega pixel и комплект с пет плаката на кечисти – отиде при Веселин Панаьотов от с. Айдемир.
Втората награда - камера Flip Ultra II и комплект с 5 плаката на кечисти – беше спечелена от Стивън Георгиев от София.
Третата награда - часовник Swatch и комплект с 5 плаката на кечисти – ще зарадва Александър Цеков от Бяла Слатина.
Четвъртата награда – слънчеви очила Ray Ban и комплект с 5 плаката на кечисти – се падна на Димитър Димитров от с. Тръстиково.
Петата награда – чанта Built NY Neoprene Electronic Bag и комплект с 5 плаката на кечисти – отиде при Пламен Христов от София.