В България iPhone 6S ще струва 4000 лв. с двегодишен договор за сайта на Валерия Велева

Притежателите на новия смартфон ще могат да качват рекламни анализи и снимки директно в сайта!

Реклама

Късно снощи Apple представи на специално събитие в Сан Франциско новите iPhone 6S и iPhone 6S Plus. Приемането на поръчки за тях в САЩ започва на 12 септември, а премиерата в магазините е на 25 септември.

В България обаче поръчките за новите телефони започнаха още снощи, в последните часове на емблематичната за историята ни дата 9 септември, научи „Дуплекс”.

iPhone 6S се предлага за 4000 лева с двегодишен договор за публикуване в новия сайт на Валерия Велева.

„На пръв поглед айфонът е малко скъп, но всъщност е без пари” – коментираха ентусиасти, като припомниха, че публикуването на рекламен репортаж в сайта на гранддамата на българската журналистика струва 450 лв., а рекламен анализ или коментар: 700 лв.

„Офертата е страхотна! Ще мога да публикувам в сайта снимки и репортажи от морето, от правенето на лютеница на село, както и от първото изакване на детето в гърне. Това е една прекрасна платформа за споделяне” – разказа пред „Дуплекс” млад, активен човек, който бе тръгнал към банката, за да изтегли кредит за телефона.

iPhone 6S Plus ще струва 7000 лева с договор към сайта до следващите парламентарни избори.


Vasko Bog

Всички факти и личности в този текст имат само косвена връзка с реалността. Текстът е резултат на авторовата фантазия и въображение. Целта му е да забавлява и да гледа с усмивка към актуалните събития от деня.

 

Последни

Реклама

Зареди още
Виж всички предложения от брошурата тук