3 и 4 кръг от турнирите на УЕФА със срещата на "Лудогорец" и ХИК – ексклузивно в каналите на bTV Media Group

Зрелищните сблъсъци от 3 и 4 кръг на груповата фаза на УЕФА ще бъдат предавани пряко по bTV Action, RING, VOYO и bTV Radio

Най-интересните мачове от програмата на УЕФА Шампионска лига отново са в ефира на каналите на bTV Media Group!

В сряда (5 октомври) от 22:00 ч. пряко в ефира на bTV Action „Челси ще търси първа победа от началото на сезона. „Сините“ от Лондон приемат седемкратния победител „Милан“. „Росонерите“ ще са без Ибрахимович, но Жиру винаги е на точното място, в точния момент, а и едва ли ще има против да накаже бившия си тим.

В същия ден и час в ефира на RING феновете на актуалния шампион ще могат да проследят срещата между „Реал Мадрид и „Шахтьор. Украинският гранд достигна четвъртфиналите през 2011 г., но оттогава е спечелил само четири от последните си 21 мача в надпреварата.

На 6 октомври (четвъртък) е ред за УЕФА Лига Европа с домакинството на „Рома на „Бетис, което отново ще може да гледате от 22:00 ч. пряко по bTV Action. При успех испанците ще си гарантират място в преките елиминации, докато „вълците“ на Жозе Моуриньо ще гонят задължителни три точки след издънката срещу „Лудогорец.

В четвъртък (6 октомври) родният първенец гостува на ХИК в Хелзинки, а седмица по-късно приема финландците в Разград. Сблъсъкът на 13 октомври (четвъртък) ще може да гледате на живо в ефира на bTV Action от 22:00 ч.