Божидара и Емил са приятели, свързани от музиката. Запознават се в студио на Емил, където Божидара идва да запише песен за своя роден град – Троян. Именно там се „надушват“, че са „леко откачени“, като имат редица рисковани и интересни истории заедно, някои от които: натравяне с алкохол в дискотека, състезания с рали и дрифтове, бягство от полицията и падане от скала в речно корито. Смятат искрено да се забавляват и вярват, че по този начин ще достигнат по-лесно към победата.
Божидара е от град София е и е певица, модел и аниматор. Необвързана. Готова е за приключения, за които да се раздава до пълно изтощение.
Емил е всестранно развита личност – тонрежисьор, китарист и доцент по електротехника в Техническия университет в град София. Разведен. Носи много енергия, която цели да канализирана в правилната посока.









