"Надкаст": Мануела: Аз съм много романтична
Вижте
09 Май 2026
В днешния епизод на "Надкаст" гостува Мануела. Тя напусна имението на любовта.
"Влязох в "Ергенът" заради предизвикателството към мен самата. Аз много обичам любовни риалити формати и ми беше интересно да го изживея от първо лице", сподели Мануела.
Какво разказа тя за участието си в "Ергенът" - вижте във видеото.