"Надкаст": Мануела: Аз съм много романтична

Вижте

"Надкаст": Мануела: Аз съм много романтична

Реклама

В днешния епизод на "Надкаст" гостува Мануела. Тя напусна имението на любовта.

"Влязох в "Ергенът" заради предизвикателството към мен самата. Аз много обичам любовни риалити формати и ми беше интересно да го изживея от първо лице", сподели Мануела.

Какво разказа тя за участието си в "Ергенът" - вижте във видеото.

Виж всички предложения от брошурата тук