"Надкаст": Мартина: След срещата във ваните, исках да си тръгна
Какво разказа тя за участието си в "Ергенът" - вижте във видеото
28 Април 2026
В днешния епизод на "Надкаст" гостува Мартина. Тя сподели, че се чувства перфектно.
"Когато гледах визитката на Крис, той ми изглеждаше доста симпатичен и красив мъж, доста осъзнат. Чисто визуално ми допадна. Това, което чух, също ми допадна. Направи ми много хубаво впечатление", сподели тя.
Какво разказа Мартина за участието си в "Ергенът" - вижте във видеото.