"Надкаст" с Анета: Записах се за участие в "Ергенът" буквално в последния момент

На мен бързо ми минава, споделя тя

"Надкаст" с Анета: Записах се за участие в "Ергенът" буквално в последния момент

Реклама

"Аз нищо не мога да крия. Като се смея, се смея, като плача - плача. Аз съм способна да си изгубя паспорта или да ме ограби някой за точно 200 метра.

Записах се буквално в последния ден за кастинга, тъй като имах връзка, която приключи една седмица преди това", споделя Анета.

Виж всички предложения от брошурата тук