Николаос Цитиридис: След първото шоу знам, че мога да превзема целия свят с екипа зад мен

Защо Николаос се отказа от журналистиката, знае ли гръцки и какви варианти е чувал на своето име?

Николаос Цитиридис: След първото шоу знам, че мога да превзема целия свят с екипа зад мен

Реклама

Близо 900 000 гледаха премиерата на „Шоуто на Николаос Цитиридис“ по bTV.

Дебютът на водещия Николаос Цитиридис в националния ефир беше предпочетен от зрителите от всички възрастови групи

Близо 41% от всички, гледали телевизия в понеделник вечер, са проследили пилотното издание на най-коментираното телевизионно предаване през последните седмици. Новото вечерно токшоу на bTV „Шоуто на Николаос Цитиридис“ събра средно близо 900 000 зрители, като в хода на продукцията те стигнаха над 1 милион (GARB, 27.01.2020).

Още по-голяма публика шоуто привлече сред младите зрители между 18 и 34 г. – 44,3% от тях гледаха дебюта на новото лице в телевизионния ефир – Николаос Цитиридис. Близо 38% от публиката на възраст 18-49 г. също дадоха предпочитанието си към новото вечерно токшоу в ефира.

В ефира на „Тази сутрин“ Николаос сподели, че се чувства облекчен: „За мен най-тежките моменти бяха, когато имаше мистерия около водещия. Аз тогава знаех, че съм аз и не можех да го казвам, не можех да го коментирам и това ми тежеше много. Когато беше онова представяне пред медии и когато видях пълното студио с публика – тогава вече се почувствах страхотно. След първото шоу вече знам, че мога да превзема целия свят с екипа зад мен“.

„Този образ, който зрителите виждат по телевизията и ще виждат всяка вечер – това съм си аз. Няма преструвки, няма игри. Истината е в автентичността. За да правиш нещо, което хората харесват, трябва да бъдеш автентичен“, споделя водещият.

Николаос е на 25. Има опит не само като комик, но и като журналист. Казва, че обича комедията, защото чрез нея човек може да каже истината по смешен начин.

Най-забавният начин, по който е виждал изписано името си, е в комедиен клуб в Лондон. Водещият на вечерта, който се затруднявал с фамилията „Цитиридис“, си записал на лист необичайна транскрипция – сглобка от английските думи city, read и is.