Как един обикновен човек, призован като страна по гражданско дело в съда,
попадна от съдебната зала в психиатрията, ще стане ясно тази събота, 22 октомври, в "Хрътките” от 20 ч. по bTV Action. Зрителите ще се запознаят с историята на пловдивчанина Иван Белински, който ще съди държавата в Страсбург заради прекараните шест денонощия в пловдивската психиатрия.
За изборите… с любов - или как една общинска избирателна комисия с дузина дами и един мъж стана арена на нежни войни. "Хрътките” получиха сигнал, изпратен до ЦИК и ДАНС от член на общинска избирателна комисия с обвинения към колежките си в нарушения и дискриминация, но не по политически, а по любовни причини.
За изборите... и с разум – часове преди да отворят избирателните секции водещата Валентина Войкова ще разговаря с журналиста Петко Бочаров.
Експериментът на "Хрътките” тази събота ще покаже как постъпваме, когато пред очите ни крадци "прибират” дрехи от магазин.