30% по-скъпи винетки от 1 август

Гостува Асен Василев

30% по-скъпи винетки от 1 август

Реклама

Бюджетът не става за чеп за зеле. Имам чувството, че не е написан от българското правителство, а от българската олигархия.

Това каза в предаването "Лице в лице" Асен Василев от "Продължаваме промяната".

Виж всички предложения от брошурата тук