Димитър Манолов: За мен Бюджет 2026 не е добър

Вижте гостуването му във видеото

Димитър Манолов: За мен Бюджет 2026 не е добър

Реклама

„За мен Бюджет 2026 не е добър. Не съм оптимист по отношение на него, но искаме да поставим като тема още от сега, че непременно трябва да се промени механизма на заплащане за администрацията“, каза в „Лице в лице“ Димитър Манолов, президент на КТ „Подкрепа“.

Виж всички предложения от брошурата тук