Защо "Величие" не получи достатъчно доверие?

Гостува Ивелин Михайлов

Защо "Величие" не получи достатъчно доверие?

Реклама

„Не можем да кажем, че сме загубили изборите. Влязохме, за да се противопоставим на модела. Ние влязохме в политиката като водачи на репресирани хора, които не можеха да търпят повече модела Борисов–Пеевски. Това беше нашата цел“, заяви в студиото на „Лице в лице“ Ивелин Михайлов, бивш председател на парламентарната група на партия „Величие“.

Вежте във видеото.

Виж всички предложения от брошурата тук