Над 300 незаконни сметища - само на територията на Столична община

Боклукът около нас

Над 300 незаконни сметища - само на територията на Столична община

Реклама

Само на територията на Столичната община има около 300 незаконни сметища, разположени по земеделски земи, общински и държавни територии. Екип на "Тази неделя" провери част от тези райони заедно със зам.-кмета по околна среда на Столичната община - Николай Неделков.

Гуми, плочки, дивани - това са част от боклуците, които откриваме по незаконните сметища. Първата точка е в Долни Богров. Отиваме на място - точно в зоната на езерата.

Виж всички предложения от брошурата тук