Стефани вече е у дома със семейството си

Тя е в добро състояние

Стефани вече е у дома със семейството си

Реклама

20-годишната Стефани, която се издирваше повече от два дни, вече е у дома.

Около 19:30 часа снощи Стефани сама слиза от планината. Открита е в района на Бистрица и Железница във видимо добро състояние, потвърдиха за bTV от Планинската спасителна служба и пресцентъра на МВР.

Виж всички предложения от брошурата тук