Петър Касабов, треньорът на Тайбе Юсеин: Тя е достатъчно опитен състезател. Видяла е достатъчно в живота и спорта

С нея трябва да проявяваш разбиране. Не само с нея. Голяма част от момичетата са доста опитни и са покрай мен доста години. Трябва да проявяваш разбиране, а пък те са всеотдайни, хвали своите възпитанички Касабов

Вяра, ясна цел и тежки тренировки! Така се коват шампионки по борба! А най-добре това знае Петър Касабов.

Треньор номер 1 на България за 2018 г. получи приза, след като неговите момичета спечелиха 5 медала от големи първенства през изминалите 12 месеца, сред които две европейски и една световна титла. Касабов стана треньор на женския национален отбор по борба след олимпийските игри в Рио де Жанейро през 2018 г., където неговата възпитаничка Елица Янкова спечели бронз.

Вижте най-интересното от изминалия сезон на "Тази събота и неделя".