"Аз, потребителят": Колко ще струва подготовката за първия учебен ден?

Вижте повече във видеото

"Аз, потребителят": Колко ще струва подготовката за първия учебен ден?

Реклама

Колко ще струва подготовката за първия учебен ден?

Започва новият сезон на рубриката "Аз, потребителят" със Зара Лазарова.

Тя ще направи сметката затова колко ще ни струма подготовката за първия учебен ден.

Вижте повече във видеото.

Виж всички предложения от брошурата тук