България влезе в "Шампионската лига на науката"!

Програмата INSAIT спечели 2, 5 милиона евро за развитие на изкуствения интелект у нас.

България влезе в "Шампионската лига на науката"!

Реклама

Гост в "Преди обед" е проф. Мартин Вечев, създател на INSAIT и проф. Бернхарт Хойплер, преподавател в INSAIT. Програмата спечели 2, 5 милиона евро за развитие на изкуствения интелект у нас.

Вижте разговора във видеото.

Виж всички предложения от брошурата тук