В „Тази събота” на 13 април финансовият консултант Кольо Парамов ще коментира какво крият офшорните сметки на богатите българи.
В студиото на Лора Крумова ще гостува журналистът, върху когото прокуратурата оказа натиск да разкрие източниците си - Борис Митов от Mediapool.
Един от големите български шампиони в борбата Александър Томов ще сподели за битките си на тепиха и голямото оттегляне.
На живо от Исперих – ще се запознаем с историята на кмета, арестуван за опит за убийство.
„Тази събота” ще срещне публиката и с бившия депутат от ДПС - Юнал Лютфи - за първи път извън политиката.
Актрисата и модел Венета Харизанова ще разкаже любопитни истории от участието си в шоуто „
Младост 5”, както и от кастингите с големите актьори.
Какви са имотите на синдикалните лидери Константин Тренчев и Пламен Димитров и с кого играят те - ще стане ясно в
„Тази неделя” на 14 април.
Ще се запознаем с новия Левски във филма на Максим Генчев – актьора Веселин Плачков.
Предаването ще се включи на живо от дома на Мариана Хил и съпруга й; ще отбележи и 30-годишната история на сцената на Кичка Бодурова.
Наско от БТР ще коментира какво е да си почетен ром и ще разкаже за новите песни.