Васил Найденов разкрива себе си в "Търси се..."

Водещите Миглена и Нели ще разкрият за зрителите малко известни факти от личния живот на певеца.

Реклама

Най-хитовият български изпълнител - Васил Найденов, ще бъде гост в токшоуто тази събота, 29 март, от 11 ч. За първи път в откровено интервю пред камерите ще застане импресариото на певеца – Ивайло Манолов. Двамата са неразделни от дълги години както в работата, така и в живота. За какво се карат и коя е най-тежката житейска криза на Васко Найденов - ще стане ясно тази събота само в "Търси се..."!

Зрителите ще видят уникални снимки на Васил Найденов като дете и на неговата майка, от която е наследил таланта си. Певецът ще разкаже за първата среща с баща си. Тогава той е бил на върха на славата и на 33 години.

Две от най-близките приятелки на Васко – певиците Богдана Карадочева и Силвия Кацарова, ще разкрият огромната страст на певеца към всички видове камъни и най-вече към диамантите. Оказва се, че в приятелските кръгове певецът е известен още с безупречната си хигиена, любовта към цветята и с най-вкусния крем карамел, който приготвя сам.

Щрихи към образа му на приятел ще прибавят още Лили Иванова и Татяна Лолова, а с кого ще се срещне на живо в студиото – зрителите ще разберат само в "Търси се..." тази събота.