В "Преди обед": Как да се представим блестящо на интервю за работа?

Какво е да си треньор на звездите ще разкаже шампионът по джудо, карате и кикбокс Слави Славов

Реклама

В сряда ще разберем как да бъдем успешен кандидат за работа на фона на растящата безработица? Какви са най-често срещаните грешки, които допускат търсещите работа? Какво трябва и какво не трябва да правят кандидатите? Кои са най-търсените позиции и възможно ли е да си идеалният кандидат, но да не те вземат, защото не си им станал симпатичен? Гости в студиото на "Преди обед” ще бъдат Анета Младенова, мениджър в агенция за подбор на персонала и Кристина Крънчева, консултант по корпоративен етикет.

Какво е да си треньор на звездите ще разкаже шампионът по джудо, карате и кикбокс Слави Славов. Той ще сподели любопитни факти за срещите си с Долф Лундгрен, Мики Рурк, Жан Клод Ван Дам и Силвестър Сталоун.

В "Преди обед” ще видим и защо Мадона избра да разкаже невероятната история на крал Едуард VІІІ и американката Уолис Симпсън в новия си режисьорски проект - филмът WЕ.

Последни

Реклама

Зареди още
Виж всички предложения от брошурата тук