Стажант отдел "Проучвания"

Реклама

Защо да кандидатствате за стаж при нас?

Ще имате възможност да разберете как се създават и реализират рекламни кампании за
популяризирането на програмата и позитивния имидж на всички канали част от bTV Media
Group. Допълнително, Вие ще имате възможност да се научите да работите с данни, да ги
разчитате правилно и да правите правилни заключения.

Ние Ви каним да станете част от нашия отговорен процес в отдел Проучвания, където ще имате възможност да придобиете безценни професионални умения и ще се научите да работите в бърза и динамична среда.

Задължения на стажантите:
Основното задължение на стажантите е да помагат на екипа на отдел Проучвания като участват в изготвянето на доклади и справки за шестте канала и интернет сайтовете от групата на bTV Media Group. Също така, ще имат възможността да се запознаят с различни софтуери за обработка на рейтингови данни за телевизия и данни от проучвания за интернет и радио аудитория.

Продължителност на стажа:
Стажът е с продължителност 3 месеца и се заплаща. През този период кандидатите трябва да бъдат на разположение в телевизията не по-малко от 4 часа на ден (от понеделник до петък) в интервала между 09:00 и 18:00 ч. Това се случва след предварително изготвен и съгласуван с кандидата график. Стажът предоставя на кандидатите възможност да придобият ценен опит и професионални умения.

Изисквания към кандидатите:
• студенти, завършили трети курс в следните области:
Маркетинг, Икономика, Бизнес Администрация или друга икономическа специалност;
• много добри организационни и аналитични умения;
• отлична езикова култура;
• отлично владеене на английски език;
• много добра компютърна грамотност ( MS Excel, MS Office, MS Power Point ).
Притежаването на предишен професионален опит не е задължително.

Документи за кандидатстване:
Всички, които проявяват интерес към позицията, могат да кандидатстват като изпратят автобиография.

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Започнете вашата кариера сега, като изберете стаж в bTV Media Group!